1 görüş üzerinden 5 puan

Tünel Kazma

Drenaj işlemi yapılırken tünel kazma işlemleri firmamız tarafından zemine ve asfalta zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Suyun tünel kazısının arkasındaki veya bitişiğindeki topraktan drene edilmesi için plastik drenaj boruları önceden delinmiş olan bir deliğe yerleştirilmektedir. İstanbul’da tinel kazma işlemleri hizmetini, teknolojik ve gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte deneyimli kadrosuyla birlikte vermektedir. Firmamız sektörde uzun yıllardır tercih edilen ilk firmalardan bir tanesi olmuştur. Tünel kazma işlemleri yapılırken deneyimli ve işinde uzman kişilerle çalışılmaktadır. Tünelin kazma işleminde zemin kısmına ve yapılarınıza zarar verme gibi bir durum yaşanmamaktadır. Deneyimlerimiz ve çalışmalarımız sayesinde sürekli olarak yeni önemler almakta ve tünel kazma işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yeni ev ve binalarınızda sıfırdan tünel kazma işlemi yaparak kanal döşeme işlemlerini sorunsuz şekilde yapmaktayız. Tünel kazma işlemleri sonrasında uygun şekilde kanalizasyon döşeme hatlarını kurmaktayız.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm tünel kazma işlemlerini son kalitede ve sorunsuz bir biçimde gerçekleştiren firmamız çevreye zarar vermemektedir. Yeni binaların kanal döşeme işlemlerini en iyi şekilde yapabilmek için tecrübeli ustalarımız ile birlikte sürekli olarak faaliyet göstermekteyiz. Tünel kazımı sonrasında çevre kirletilmeden binanızın veya yapınızın da zarar görmesi engellenmektedir.

Tünel kazma işlemi gelişmiş cihazlarımızla birlikte çökmeyecek bir şekilde yapılarak inşa edilmektedir. Tünel daha fazla sağlamlaştırılarak çökme gibi sorunlarla karşılaşmamak için uğraşılmaktadır. Daha sonrasında yeni binalar ve yapılar için oluşturulan alanlar kanal döşeme hizmeti başlatılarak gerçekleştirilir. Tünel kazma işlemi gerekli önlemler alınarak gerçekleştirilmektedir. İşlemi yapan kişiler deneyimli kişilerden oluşsa bile gerekli önlemler her zaman alınmalıdır. Tünel kazımı yapılırken oldukça dikkat edilmesi gereken konular bulunmaktadır. Acemiler tarafından yapılan tünellerin iş üstündeyken çökme gibi durumları bulunabilmektedir. Bu nedenle bu işlemleri işinin ehli kişilere ve bu çalışmaları gerçekleştirmiş deneyimli firmalara yaptırmanız sizler için daha uygun olacaktır. K&N Altyapı her daim en kötü duruma karşı bile kendini hazırlayarak çalışmasını gerçekleştirmektedir.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte alt yapı çalışmaları ve bu çalışma alanlarının gelişmesiyle birlikte daha zahmetsiz çalışılmaya başlandı. Ustalarımız ile akıllı cihazlarımız bir araya gelerek daha iyi sonuçları zahmetsiz bir şekilde sizlere sunmamıza yardımcı olmaktadırlar. Tünel kazma işlemleri için gerekli zahmetler yine de fazla olsa da teknolojiler sayesinde zahmet kısmen azalmaktadır. Bu durum çalışanlarımız ve bizler için her zaman daha iyi sonuçlar yaratmaktadır.

İstanbul’da tünel ve kanal döşeme hizmeti veren firmamız, teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile İstanbul’un belirli semtlerinde tünel ve kanalizasyon döşeme, tamiratı ve yenileme hizmeti vermekteyiz. Kanal döşeme hizmetimiz ile yapılarınızın kanalizasyon kanallarını komple yenilemekteyiz. Yeni yapılara sıfırdan tünel kazma ve kanal döşeme işi yapmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile her türlü kanalizasyon döşeme işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Kanal döşeme firmamız, kanal döşeme işlemlerini hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde yapmaktadır. Kanal döşeme işleri kaliteli ve uzman çalışma gerektirir. Deneyimlerimiz ve kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde her türlü kanal döşeme işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Kanalizasyon sisteminde meydana gelen arızaların tespit ve arıza giderme çalışmalarını tecrübeli ekibimiz ile yapıyoruz. Kanal arızaları genelde kanal tıkanması, su kaçağı, suyun geri tepmesi, kanalizasyon boru ve eklerinin zamanla aşınıp çatlaması veya kırılması gibi sebeplerden oluşmaktadır. Başlıca kanal arıza nedeni olan kanal tıkanıklığı belirlenerek genellikle cihaz ve ekipmanlar ile açılarak giderilmekte ve suyun akışı sorunsuz şekilde sağlanmaktadır. Fakat kanalizasyon sisteminde oluşan ciddi sorunlar bulunmaktaysa bu geçici bir çözüm olmakta ve kanalizasyon sisteminin komple yeniden elden geçirilmesi ve belirlenen problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi gerekmektedir. Suyun tünel kazısının arkasındaki veya bitişiğindeki topraktan drene edilmesi için plastik drenaj boruları önceden delinen bir deliğe yerleştirilir. Tünel kazımı asfalt veya üst yapıyı zarar vermeden kanala bağlantı yapılır. Drenaj boruları kaplanarak yer altı suyundaki küçük parçaların delikleri tıkaması önlenebilir. Drenaj borularında hızlı dağılımı kolaylaştırmak için yenilikçi bir bağlantı sistemi bulunur. Yeni yapılarınız için komple kanal döşeme veya mevcut yapılar için kanalizasyon hattı yenileme hizmetlerini son kalitede vermekteyiz. Kaliteli ve belediye mevzuatına uygun kanal döşeme hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de tünel kazımı işlemini yaptırmak istiyorsanız bizlerle telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her durumda sizlere en uygun çözümleri sunabilen çalışanlarımız ve profesyonel danışmanlarımız sayesinde en iyi şekilde hizmet verebilmekteyiz. Uygun fiyatlarla birlikte bu kaliteli işçilik ve malzemeyi birleştiren firmalardan bir tanesiyiz. Siz de avantajlı tekliflerimizden faydalanmak istiyorsanız hizmetlerimize hemen başvurun. Sitemize girerek diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye erişebilir ve hizmetlerimizin örneklerini görebilirsiniz. Drenaj, kanal açma, baca işleri, kanal döşeme, tıkanıklık açma, kanal kaplama, kiralık iş makinası gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduran K&N Altyapı uzun yıllardır sektöre olan katkılarıyla birlikte fazlasıyla tanınmaktadır.

 

Resimler

Tünel Kazma
Tünel Kazma
Tünel Kazma
Tünel Kazma
Tünel Kazma

Kullanıcı Yorumları (1)

Kullanıcı Değerlendirmeleri
1 Yorum Ortalama Puanı: 5
  • Fe.Ka.
    (5)
    11-01-2021

    Tünelin Metresini Kaçtan Kazıyorsunuz?

Hakkında yorum yazın

Bu Hizmet Hakkımda Yorum Yapabilirsiniz Ustalarımıza Soru Sorabilirsiniz.

Yorum Ekle
Diğer Hizmetlerimiz
Drenaj

Drenaj

Drenaj genellikle temellerde binaları ve yapıları yeraltı sularının oluşturacağı olumsuz etkilerden koruyan ve su ile nem yalıtımını yapabilen bir özel işlemdir. İç drenaj ve dış drenaj da bilinir.
Baca İşleri

Baca İşleri

Baca İşleri, Baca İşlemlerinin Önemi, Belirli aralıklarla kanalların bakımı, temizlenmesi ve havalandırması için inşa edilen prefabrike elemanlar bütününe muayene bacası denmektedir.
Kanal Açma

Kanal Açma

Cihazın ilerlenmesi sağlanarak tıkalı noktaya gelindiğinde cihaz daha fazla ilerleyememektedir. Sonrasında kamera ile görüntüleme sistemi devreye sokularak tıkanıklık tespit edilir.
Kanal Döşeme

Kanal Döşeme

Kanal döşeme çalışmaları firmamız tarafından hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu noktada yapılan tüm çalışmalar süresince ihtiyaç olan tüm kanal döşeme çalışmaları firmamız güvencesinde
Kanal Kaplama

Kanal Kaplama

Kanal kaplama işlemleri, kanal içerisinde zamanla oluşan çatlak, delik ve kırık gibi durumları kaplama malzemeleriyle kanal içerisinden kaplanarak yapılan bir onarım şeklidir. Yeni Kanal kaplama
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Farklı cisimlerin giderlerinize kaçarak tıkanıklık oluşturması sık karşılaşılan durumlardan biridir. Bu sorunlar genellikle fazla kullanılan yerlerde daha fazla medyana gelmektedir. Günümüzdeki ise
Kiralık İş Makinası

Kiralık İş Makinası

K&N Tesisat olarak Beşiktaş, Sarıyer, Bahçelievler ve çevresi için kepçe, kompresör, iş makinası kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizde bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız? Bizimle iletişime geçebilir.
Kanalizasyon İşleri

Kanalizasyon İşleri

Tüm kanalizasyon açma, kanalizasyon döşeme, kanalizasyon kaplama işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Farklı durumlar nedeniyle tıkanan kanalizasyon işleriniz için KN altyapı.com
Kanalizasyon Ustası

Kanalizasyon Ustası

Profesyonel bir şekilde eğitilmiş kanalizasyonda çalışabilen uzman kişiler veya robotlar tarafından tespit edilerek kayıt altına alınmış olan kanalizasyon sistemindeki çöken, kırılan yerler öncelikli