1 görüş üzerinden 5 puan

Tıkanıklık Açma

Farklı cisimlerin giderlerinize kaçarak tıkanıklık oluşturması sık karşılaşılan durumlardan biridir. Bu sorunlar genellikle fazla kullanılan yerlerde daha fazla medyana gelmektedir. Günümüzdeki teknolojiler sayesinde hiçbir kırma işlemi yapılmadan gelişmiş makineler sayesinde tıkanıklıklarınızı hızlı bir şekilde gidermek kolaylaşmıştır. Bu sorunla karşılaşan kişiler bazı durumlarda kendi yöntemleriyle sorundan kurtulmayı denese de bu bilinçsiz onarım işlemi daha büyük maliyetlere yol açabilmektedir. Bu nedenle kendi başınıza işe girişmekten önce bu alanda deneyimli kişileri arayarak yardım istemeniz daha mantıklı olacaktır. Bu işlemleri deneyimli ve uzman kişilere bıraktığınızda hem daha kötü sonuçlardan kurtulacak hem de lavabonuz veya tuvaletiniz için kesin bir çözüme ulaşmış olacaksınız. Gelişmiş robotlar sayesinde tıkanıklık sorunlarınız hızlı bir şekilde çözülerek lavabo ve tuvaletlerinizi hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. K&N Altyapı olarak bu durumların hızlıca önüne geçmek için deneyimli kadromuzla birlikte sürekli olarak hizmet vermekteyiz. Tüm lavabo, mutfak ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üretmek için gelişmiş robotlarımızla hizmet vermekteyiz. Gereksiz maliyetten ve kırım, döküm işleminden kurtulabileceğiniz bu cihazlar sayesinde kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Siz de bu sorunla karşı karşıya kaldıysanız bizleri arayarak firmamız hakkında ve yapılacak işlemler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Tıkanıklık açma işlemlerinde genellikle geleneksel yöntemler uygulansa da bunlar uzun süreli ve kesin sonuç vermemektedir. Bu yöntemler daha büyük sorunlara yol açabildiği gibi sizlere uzun süreli bir çözümde getirmeyecektir. K&N olarak robotik cihazlarımızla birlikte kameralı sistemlerle hiçbir kırma işlemi uygulamadan tıkanıklık açma hizmetini vermekteyiz. İstanbul içerisinde hizmet veren firmamız tüm tıkanıklık açma hizmetlerini evlerinize hızlı bir şekilde gelerek gerçekleştirmektedir. Tıkanıklık açma işlemi deneyimli ve uzman çalışanlarımız tarafından cihaz ile boru içerisinin detaylı şekilde görüntülenmesiyle başlamaktadır. Sonrasında bu görüntüler bilgisayar ortamına aktarılarak detaylı bir şekilde değerlendirme yapılmaktadır. Böylelikle sorunun kaynağını belirleyerek hangi kısımda sorun olduğu tespit edilir. Buna göre işlem yapılarak tıkanıklık açma gelişmiş robot aracılığıyla yapılmaktadır.

Tıkanıklık açma işlemlerinde çalışanlarımız hiçbir şekilde kırma gibi çözümler uygulamamaktadır. Her genişlikteki gider borularını temizleyerek tıkanıklıkları hızlı bir şekilde gidermekteyiz. Evlerde veya işyerlerinde bulunan mutfak veya tuvalet giderleri son teknoloji olan cihazımız sayesinde temiz bir şekilde gerçekleştirilir.  Ev ve işyerlerinizi kirletmeden hızlı bir şekilde gider tıkanıklığı açma hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tıkanıklık yaratan pislikler zaman içerisinde daha fazla çürüyerek lavabonuzda koku yaratmaya başlayacaktır. Tıkanıklık açma işlemi sayesinde tıkanıklık sonucu ortaya çıkan kötü kokulardan da kurtulmuş olacaksınız.

Günümüzde pek çok okul ve işyeri gibi sürekli kullanımda olan mekanlar, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu durum müşterileri veya lavaboyu kullanan kişileri zor duruma sokmaktadır. İşletmenizde veya mekanınızda bu durumların önüne geçebilmek için lavabolarınızın gider bakımlarınızı yaptırmanız ve oluşan tıkanıklıkları hızlıca gidermeniz gerekmektedir. K&N Altyapı olarak tüm gider sorunlarınıza en uygun çözümleri getirerek hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Drenaj, kanal açma, tünel kazma, kanal döşeme gibi diğer altyapı işlemlerinizi de kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklığının oluşturduğu kirlilik ve kötü koku gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek için yapmış olduğumuz hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz hiçbir şekilde acemi kişiler tarafından yapılmamaktadır. Çalışanlarımız daima deneyimli ve güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir. Yaptığımız hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirirken işlem yaptığımız ortamı kirletmemekteyiz. 

Tuvaletler evimizde sürekli olarak kullanılan ortamlardan biridir. Bu nedenle temizlik açısından olukça önemlidir. Tıkanmış olan tuvaletlerin kötü görüntü ve kötü kokularının hijyen açısından ailenize ve bütün eve mikrop yayılmasına neden olabilmektedir. İstanbul’da bu durumların önüne geçebilmek için sürekli olarak çalışarak hiçbir kırma işlemi gerçekleştirmeden işlemlerinizi yapmaktayız. Klozetlere atılan katı cisimler, fazla tuvalet kağıtları, pedler, temizlik artıkları tuvaletlerinizin tıkanmasında büyük etki yapmaktadır. Bunlar zaman içerisinde kanalizasyon borularıyla bağlantılı olan Pimaş borularının tıkanmasına ve kötü koku yaymasına neden olmaktadır. Daha büyük sorunların önüne geçebilmek için tıkanıklığın kısa süre içerisinde giderilmesi gerekmektedir. Günümüzde gelişmiş teknolojiler ile bu durum daha kolaylaşmış olsa da bazı kişiler bu durumu önemsemeyerek daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadırlar. Bu durumlar maliyet açısından kişileri zora sokarak büyük kırma işlemlerini de ortaya çıkarmaktadır. Genellikle evlerin dış cephelerinde bulunan yağmur suyu gideri olarak bilinen veya tuvalet giderlerinin kanalizasyona bağlantılar için kullanılan kalın borular pimaş olarak adlandırılmaktadır. Bu boruların tıkanması evlerde ciddi rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Tıkalı pimaş boruları için profesyonel bir yardım almanız en doğru seçim olacaktır. Böylelikle oluşan sorunun kısa süre içerisinde önüne geçilecektir. Gelişmiş cihazlar sayesinde pimaş borularının içerisine gönderilen kameralarla sorunun hangi boruda olduğunu belirleyerek işlem kolaylaştırılır. Daha sonrasında temizleme cihazı klozete yerleştirilerek gider temizleme ve tıkanıklık giderme işlemi yapılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Siz de tıkanıklık sorunlarıyla kötü kokuların içerisinde kalıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Resimler

Tıkanıklık Açma

Kullanıcı Yorumları (1)

Kullanıcı Değerlendirmeleri
1 Yorum Ortalama Puanı: 5
  • Al.AR.
    (5)
    28-04-2020

    Kenan bey, sağolsun çok ilgilendiler kokusundan duramadığımız giderimizi sorunsuz şekilde temizliğini yaptılar.

Hakkında yorum yazın

Bu Hizmet Hakkımda Yorum Yapabilirsiniz Ustalarımıza Soru Sorabilirsiniz.

Yorum Ekle
Diğer Hizmetlerimiz
Drenaj

Drenaj

Drenaj genellikle temellerde binaları ve yapıları yeraltı sularının oluşturacağı olumsuz etkilerden koruyan ve su ile nem yalıtımını yapabilen bir özel işlemdir. İç drenaj ve dış drenaj da bilinir.
Baca İşleri

Baca İşleri

Baca İşleri, Baca İşlemlerinin Önemi, Belirli aralıklarla kanalların bakımı, temizlenmesi ve havalandırması için inşa edilen prefabrike elemanlar bütününe muayene bacası denmektedir.
Kanal Açma

Kanal Açma

Cihazın ilerlenmesi sağlanarak tıkalı noktaya gelindiğinde cihaz daha fazla ilerleyememektedir. Sonrasında kamera ile görüntüleme sistemi devreye sokularak tıkanıklık tespit edilir.
Kanal Döşeme

Kanal Döşeme

Kanal döşeme çalışmaları firmamız tarafından hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu noktada yapılan tüm çalışmalar süresince ihtiyaç olan tüm kanal döşeme çalışmaları firmamız güvencesinde
Kanal Kaplama

Kanal Kaplama

Kanal kaplama işlemleri, kanal içerisinde zamanla oluşan çatlak, delik ve kırık gibi durumları kaplama malzemeleriyle kanal içerisinden kaplanarak yapılan bir onarım şeklidir. Yeni Kanal kaplama
Tünel Kazma

Tünel Kazma

Suyun tünel kazısının arkasındaki veya bitişiğindeki topraktan drene edilir ve plastik drenaj boruları önceden delinmiş olan bir deliğe yerleştirilmektedir. İstanbul’da tünel kazma işi için Knaltyapi
Kiralık İş Makinası

Kiralık İş Makinası

K&N Tesisat olarak Beşiktaş, Sarıyer, Bahçelievler ve çevresi için kepçe, kompresör, iş makinası kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizde bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız? Bizimle iletişime geçebilir.
Kanalizasyon İşleri

Kanalizasyon İşleri

Tüm kanalizasyon açma, kanalizasyon döşeme, kanalizasyon kaplama işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Farklı durumlar nedeniyle tıkanan kanalizasyon işleriniz için KN altyapı.com
Kanalizasyon Ustası

Kanalizasyon Ustası

Profesyonel bir şekilde eğitilmiş kanalizasyonda çalışabilen uzman kişiler veya robotlar tarafından tespit edilerek kayıt altına alınmış olan kanalizasyon sistemindeki çöken, kırılan yerler öncelikli