1 görüş üzerinden 5 puan

Kanalizasyon Ustası

Profesyonel bir şekilde eğitilmiş kanalizasyonda çalışabilen uzman kişiler veya robotlar tarafından tespit edilerek kayıt altına alınmış olan kanalizasyon sistemindeki çöken, kırılan yerler öncelikli olarak tamir edilmesi gerekmektedir. Çökmenin, çatlamanın, daralmanın sebepleri ve sıklığı tam olarak tüm yönleri ile araştırılarak buna uygun çözüm yolları üretilmelidir. Zarar görmüş veya hasar görmüş olan kanalizasyon hattından sızan suyun yeraltı suyunu kirletmediği tespit edilmelidir. Bu işlemler için kanalizasyon işlerinde deneyimli ve uzman ustalar gerekmektedir. Kanalizasyon ustaları durumları değerlendirerek en uygun çözümü kanalizasyon sistemi için belirleyecektir.

Kanalizasyon işlerinde deneyimli ve alanında uzman ustalarımız K&N Altyapı bünyesinde tüm kanalizasyon işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Önemli kanalizasyon işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilen firmamız sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.  Kanalizasyon sistemlerinde zamansal olarak değişimler ve aşınmalar meydana gelebilmektedir. Bu aşınmaların sonucunda kanalizasyon borularında daha kalıcı hasar oluşabilmektedir. Bu nedenle çok geçmeden aşınan veya çizilen yerlerin onarılarak sağlamlaştırılması gerekir. Günümüzdeki ilerleyen teknoloji sayesinde bu onarımlar kendini çeşitli alternatiflere bırakmıştır. Böylelikle onarım maliyetleri azalarak işçilerinde gereksiz yorulmasının önüne geçilmiştir. Fakat bazı büyük patlamalar sonucu bu işlemler işe yaramamaktadır. Bu patlamalar kanalizasyon borusunda çökmelere neden olursa yeraltı sularını da tehlikeye sokar. Kanalizasyon borularından sızan pis ve kirli su yeraltı kaynaklarına zarar vererek doğaya ciddi şekilde hasar vermiş sayılır. Yeraltı sularının da temizlenmesi zahmetli ve oldukça maliyetli olduğundan bu çökmelerin bir an önce onarılarak kanalizasyon sisteminin tekrar eski işlevine dönmesi sağlanır. Aksi halde yaşanılacak büyük maliyetler kişileri mağdur duruma sokarak fazlaca can sıkabilmektedir.

Kanalizasyon onarımlarının bu derece önemli olduğu günümüzde bu onarımları yapan kişilerinde deneyim ve uzmanlığı oldukça önemlidir. Kanalizasyon ustaları bu gibi onarım durumlarını kısa süre içerisinde analiz ederek en verimli olabilecek çözüm önerisini getirmektedir. Kanalizasyon tamirlerinde ustanın gerekli işlemler sonrasında kanalizasyonda yapılmasını belirlediği noktalar tamir edilmektedir. Kanalizasyon ustası, kanal açma, kanal döşeme gibi işlemlerinde hangi durumda yapılabileceğini en iyi şekilde bilmektedir. Bu sayede işlem görecek olan kanalizasyon tesisatını ayrıntılı şekilde inceleyerek gerekli işlemleri başlatmaktadır.

Günümüzde sıklıkla yapılan kanalizasyon tamirleri uzman ustalar tarafından yapılmaktadır. İşinin ehli olan tüm ustalar kanalizasyon sorunlarını detaylı bir şekilde inceleyerek yapılacak işleme karar vermektedir. Firmamızda bulunan kanalizasyon ustalarımız fazlasıyla eğitimli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Sizlere kanalizasyon sisteminizdeki tüm sorunların ayrıntılarını açıklayarak bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadırlar. Bu nedenle kafanızda bir soru işareti kalmadan işlemlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Sizler de kanalizasyonlarınızın tamiri veya kanal döşeme işlemleri gibi durumları uzman ustalarımıza yaptırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. Yeni binaların kanalizasyon döşemelerini ustalarımız tarafından hatlar doğru yerlere yerleştirilerek en iyi verim alınmaktadır. Eskiyen ve çökmüş olan kanalizasyon boruları içinde yeni borularla değiştirilirken deneyimli ustalarımız sistemi en uzun ömürlü olacak şekilde ayarlamaktadır. Zamanla kanalizasyon içerisinde oluşan kir ve pislik birikintileri boruları tıkayarak sorunlar oluşturmaktadır. Bu sorunlar için aradığınız anda ustalarımız tarafından belirlenerek çözüm için en uygun çalışma uygulanmaktadır. Kanal açma işlemleri kamera tarafından tıkanıklığın tespit edilmesi sonrasında işlem yapılacak bölgeye tazyikli su fışkırtan bir cihaz gönderilerek sıkışan cisim ortadan kaldırılır.

Tüm kanalizasyon işlemleri ve tamirleri için K&N olarak bünyemizde çalışan tüm ekibimiz deneyimli kişilerden ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Kanalizasyon içerisinde oluşan tüm sorunlar bu kişiler tarafından belirlenerek en uygun çözüm yolu belirlenmektedir. Bozulan ve tahrip oluşan kanalizasyonlarda bakım ve onarım yapılacak sistem çevresinde gerekli önlemler alınmalıdır. Halkın bu onarım ve bakım yapılan yerlerden uzak durması sağlanmalıdır. Aksi taktirde ortamda bulunan kişiler kanalizasyonun salgıladığı gaz ve koku nedeniyle zehirlenebilmektedir. Kanalizasyon döşeme işleri gerek hazırda bekletilen bina kanalizasyon yenilemesi yaparak, gerek ise yapılara baştan kanalizasyon sistemi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalar ile kanalizasyon döşeme işlemleri son kalitede gerçekleştirilir. Kanalizasyon arızaları genellikle su kaçağı, suyun geri tepmesi veya kanal tıkanması gibi durumların onarılmayarak ilerdi dönemlerde kanalların çökmesiyle sonuçlanarak daha büyük maliyetlere sebebiyet vermektedir. Bu uygulamalar her zaman en doğru şekilde yapılması gereken işlemlerdir. Farklı ve kötü şekilde düzenlenen hat boruları kısa zaman içerisinde tekrar patlayarak kanalizasyonun işlevini yapamaması gibi durumları ortaya çıkarmaktadır. Başlıca kanal tıkanıklıkları genellikle bir takım cihazlarla ve ekipmanlar kullanılarak giderilerek suyun akışı sağlanabilmektedir. Fakat kanal sisteminde oluşan bakımsızlıklardan dolayı ciddi sorunlar ile birlikte bu çözümler pek işe yaramamaktadır. Beşiktaş, Bahçelievler, Sarıyer ve çevresindeki semtlerde yeni inşaatlarınız ve yapılarınızın yapımında komple kanalizasyon döşeme veya mevcut binalar için kanalizasyon sistemi yenileme hizmetlerini vermekteyiz. Tüm bu işlemler deneyimli ustalarımızla birlikte belediye mevzuatlarına uygun şekilde yapılarak çevreye zarar verilmemektedir. Sizler de bu hizmetleri uygun fiyata almak istiyorsanız bizlerle telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Resimler

Kanalizasyon Ustası

Kullanıcı Yorumları (1)

Kullanıcı Değerlendirmeleri
1 Yorum Ortalama Puanı: 5
  • Ke.De.
    (5)
    12-01-2021

    Kenan beye Teşekkür ederim

Hakkında yorum yazın

Bu Hizmet Hakkımda Yorum Yapabilirsiniz Ustalarımıza Soru Sorabilirsiniz.

Yorum Ekle
Diğer Hizmetlerimiz
Drenaj

Drenaj

Drenaj genellikle temellerde binaları ve yapıları yeraltı sularının oluşturacağı olumsuz etkilerden koruyan ve su ile nem yalıtımını yapabilen bir özel işlemdir. İç drenaj ve dış drenaj da bilinir.
Baca İşleri

Baca İşleri

Baca İşleri, Baca İşlemlerinin Önemi, Belirli aralıklarla kanalların bakımı, temizlenmesi ve havalandırması için inşa edilen prefabrike elemanlar bütününe muayene bacası denmektedir.
Kanal Açma

Kanal Açma

Cihazın ilerlenmesi sağlanarak tıkalı noktaya gelindiğinde cihaz daha fazla ilerleyememektedir. Sonrasında kamera ile görüntüleme sistemi devreye sokularak tıkanıklık tespit edilir.
Kanal Döşeme

Kanal Döşeme

Kanal döşeme çalışmaları firmamız tarafından hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu noktada yapılan tüm çalışmalar süresince ihtiyaç olan tüm kanal döşeme çalışmaları firmamız güvencesinde
Kanal Kaplama

Kanal Kaplama

Kanal kaplama işlemleri, kanal içerisinde zamanla oluşan çatlak, delik ve kırık gibi durumları kaplama malzemeleriyle kanal içerisinden kaplanarak yapılan bir onarım şeklidir. Yeni Kanal kaplama
Tünel Kazma

Tünel Kazma

Suyun tünel kazısının arkasındaki veya bitişiğindeki topraktan drene edilir ve plastik drenaj boruları önceden delinmiş olan bir deliğe yerleştirilmektedir. İstanbul’da tünel kazma işi için Knaltyapi
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Farklı cisimlerin giderlerinize kaçarak tıkanıklık oluşturması sık karşılaşılan durumlardan biridir. Bu sorunlar genellikle fazla kullanılan yerlerde daha fazla medyana gelmektedir. Günümüzdeki ise
Kiralık İş Makinası

Kiralık İş Makinası

K&N Tesisat olarak Beşiktaş, Sarıyer, Bahçelievler ve çevresi için kepçe, kompresör, iş makinası kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizde bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız? Bizimle iletişime geçebilir.
Kanalizasyon İşleri

Kanalizasyon İşleri

Tüm kanalizasyon açma, kanalizasyon döşeme, kanalizasyon kaplama işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Farklı durumlar nedeniyle tıkanan kanalizasyon işleriniz için KN altyapı.com