Kanalizasyon İşleri

Tüm kanalizasyon açma, kanalizasyon döşeme, kanalizasyon kaplama işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Farklı durumlar nedeniyle tıkanan tüm kanalizasyonların sorunlarının giderilmesini yapmaktayız. Firmamız tüm kanalizasyon işlerini deneyimli ve uzman ekibi sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kanalizasyon tıkanıklığı gibi durumlarda gerekli cihazlar ile müdahale edilmekte ve tıkanıklık ortadan kaldırılmaktadır. Gelişmiş teknolojileri bünyemizde bulundurarak tüm kanalizasyon işlemlerini en iyi kalitede sizlere sunmaktayız. Robot cihazlarımızı aktif bir şekilde kullanarak tüm kanalizasyon açma işlemlerini kolaylıkla sağlamaktayız. Kanalizasyon tıkanıklığını giderirken temizleme işlemi yaparak boruların ilk günkü haline gelmesine de katkıda bulunuyoruz. Kanalizasyon işlemleri arasında kanal kaplama olarak adlandırılan işlemi de kısa süre içerisinde gelişmiş cihazlarımızla yapmaktayız. Kanal içerisinde oluşan çatlak ve delik gibi oluşumları robot cihazımız sayesinde iyileştirebiliyoruz. Bu işlem sayesinde boru içerisine daha dayanıklı bir katman oluşturarak gelecekte oluşabilecek sorunları da ortadan kaldırıyoruz.

Bir diğer kanalizasyon işlemi olarak tüm yeni binalarda ve çökmüş kanalizasyonların yeniden yapılmasını sağlamaktayız. Zamanla eskiyen ve çöken kanalizasyon borularını yeniden yerleştirerek sistemin eski kullanımına kavuşmasını sağlamaktayız. Bu işlemler kaliteli ve uygun şekilde gerçekleştirilir ve hatların döşeme uygulaması düzenli bir şekilde yapılır. Firmamız tarafından yapılan tüm kanalizasyon işlemleri kısa süre içerisinde başlanarak en kaliteli hizmeti ayağınıza getirilerek yapılmaktadır. Uygun fiyatlı olarak yaptığımız sistemler uzun yıllar kullanım ömrü sağlayacaktır. Tüm işlemleri güler yüzlü bir şekilde sizleri bilgilendirerek yapmaktayız. Bu nedenle herhangi bir problem oluştuğunda hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılacaktır. Güvendiğiniz bir firma olarak aklınıza kazınacağımız ve tüm kanalizasyon işlemlerini tarafımızdan almak isteyeceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

Kanalizasyon Kaplama

Bu işlemler içerisinde önemli olan kanal kaplama, kanalizasyon içerisinde zamanla oluşan çatlak ve delilerin kaliteli kaplama malzemeleriyle kanal içerisinden kaplanarak yapılan bir onarım biçimidir. Zaman içerisinde bu çatlamalar ve kırıklarla kendi işlevini yerine getiremeyen kanalizasyon boruları onarılmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu kırılmaları ve çatlakları hızlı bir şekilde tamir ettirmek, gelecekteki daha büyük maliyetli sorunların önüne geçecektir. Baştan bir kanalizasyon borusunun inşa edilmesi yerine mevcut borunun tamir edilmesi daha kolay bir işlem olacak ve maliyeti düşürmektedir. Günümüzde sıklıkla kullanılan bu teknoloji insanlara ve çalışanlara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Boru içi kaplama olarak da adlandırılan bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek daha fazla ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kanal kaplama ile kanalizasyon içerisine uygulanan astar sayesinde sisteminiz daha fazla dayanıklı hale gelerek karşınıza çıkacak sorunları da engellemektedir. Bu sistemin yapımı sonrasında daha az maliyet harcayarak kanalizasyon borularınız sorunsuz bir şekilde görevini yapmaya devam edecektir. Kaliteli malzeme kullanılan kanal kaplama işlemlerinde ileriki zamanlarda da yaşayacağınız sorunların önüne geçilmektedir.

Kanalizasyon Döşeme

Yeni binalarınız için veya kırılmış ve çökmüş kanalizasyon boruları için tekrardan kanalizasyon döşeme işlemi oldukça zahmetli bir işlem olmaktadır. Eskiyen ve çökmüş olan bu kanalizasyon boruları cihazla birlikte onarılamamaktadır. Bunun yerine kanal döşeme tekrardan yapılarak kanalizasyon sistemi kurulmaktadır. Yeni döşenecek olan hat için boru ebadına uygun olacak şekilde hat açılması gerekmektedir. Metre başına iyice hesap yapılarak açılacak olan yeni hatların metraj derinliği uygun hale getirilmelidir. Bu işlem öncelikli olarak boruların döşenmesiyle başlanılır. Sonrasında kullanılacak olan kanalizasyon hattının boruyla izolasyonu sağlanarak son olarak da dolgu malzemeleri kullanılarak kapatma işlemi yapılmaktadır. Döşenecek olan hat, kanalizasyon hattının ana borularından biriyse TSE damgalı ve dayanıklı bir malzeme seçilmesi gerekmektedir. Aksi halde kalitesiz ve düzgün imal edilmeyen malzemelerle boruların yapılması tekrar aynı sorunla karşı karşıya kalınacağını göstermektedir. Firmamız tüm bu işlemleri kısa sürede istediğiniz şekilde bitirerek sistemleri kurmaktadır. En iyi şekilde kurulan ve malzeme kalitesi olarak yüksek kalitede olarak yapılan işlemler herkes tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Müşterilerimizin dayanıklı ve sağlam bir şekilde kanalizasyon işlerini yaparken çevreyi kirletmeden ve gürültü yapmadan işlemlerimizi gerçekleştirmeye çalışmaktayız. İşlerimizi titiz bir şekilde kimseye rahatsızlık vermeyecek şekilde yaparak müşteri memnuniyetini de arttırmayı hedeflemekteyiz.

Kanalizasyon Açma İşlemleri

Zamanla kanalizasyonlarda biriken kirler ve pislikler büyük tıkanıklıklara yol açabilmektedir. Bu tıkanıklıklar göz ardı edilmemelidir. Bu tıkanıkların giderilmesi firmamız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kanalizasyon tıkanıklıklarını gelişmiş cihazlarımız sayesinde kamera görüş sistemiyle görerek sonrasında tazyikli su sıkma yöntemiyle birlikte tıkanıklıkların giderilmesini sağlıyoruz. Kamera sistemlerimiz sayesinde tüm sorunlara karşı çözüm önerilerini kolaylıkla geliştirebilmekteyiz. Kanalizasyon açma işlemlerinde öncelikle kameradan tıkanıklık sebebini öğrendikten sonra gerekli işlemler başlatılarak sorun giderilir. Tıkanıklığın tespit edilmesi sonrasında tazyikli suyun açılarak kanalizasyon içerisinde hızlı bir şekilde akışı sağlanır. Böylelikle sıkışmayı yaratan cisim kaydırılarak kapaktan dışarı çıkarılmaktadır. Firmamız hız kesmeden tüm müşterilerinin sorunlarını dinlemektedir. Siz de kanalizasyon tıkanması gibi durumla karşılaşırsanız bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizi son kalitede sizlere sunmak için sürekli olarak çalışmakta ve ekipmanlarımızı geliştirmekteyiz.

Resimler

Kanalizasyon İşleri

Kullanıcı Yorumları (0)

Daha Önce Değerlendirilmemiş.
Hakkında yorum yazın

Bu Hizmet Hakkımda Yorum Yapabilirsiniz Ustalarımıza Soru Sorabilirsiniz.

Yorum Ekle
Diğer Hizmetlerimiz
Drenaj

Drenaj

Drenaj genellikle temellerde binaları ve yapıları yeraltı sularının oluşturacağı olumsuz etkilerden koruyan ve su ile nem yalıtımını yapabilen bir özel işlemdir. İç drenaj ve dış drenaj da bilinir.
Baca İşleri

Baca İşleri

Baca İşleri, Baca İşlemlerinin Önemi, Belirli aralıklarla kanalların bakımı, temizlenmesi ve havalandırması için inşa edilen prefabrike elemanlar bütününe muayene bacası denmektedir.
Kanal Açma

Kanal Açma

Cihazın ilerlenmesi sağlanarak tıkalı noktaya gelindiğinde cihaz daha fazla ilerleyememektedir. Sonrasında kamera ile görüntüleme sistemi devreye sokularak tıkanıklık tespit edilir.
Kanal Döşeme

Kanal Döşeme

Kanal döşeme çalışmaları firmamız tarafından hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu noktada yapılan tüm çalışmalar süresince ihtiyaç olan tüm kanal döşeme çalışmaları firmamız güvencesinde
Kanal Kaplama

Kanal Kaplama

Kanal kaplama işlemleri, kanal içerisinde zamanla oluşan çatlak, delik ve kırık gibi durumları kaplama malzemeleriyle kanal içerisinden kaplanarak yapılan bir onarım şeklidir. Yeni Kanal kaplama
Tünel Kazma

Tünel Kazma

Suyun tünel kazısının arkasındaki veya bitişiğindeki topraktan drene edilir ve plastik drenaj boruları önceden delinmiş olan bir deliğe yerleştirilmektedir. İstanbul’da tünel kazma işi için Knaltyapi
Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Farklı cisimlerin giderlerinize kaçarak tıkanıklık oluşturması sık karşılaşılan durumlardan biridir. Bu sorunlar genellikle fazla kullanılan yerlerde daha fazla medyana gelmektedir. Günümüzdeki ise
Kiralık İş Makinası

Kiralık İş Makinası

K&N Tesisat olarak Beşiktaş, Sarıyer, Bahçelievler ve çevresi için kepçe, kompresör, iş makinası kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizde bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız? Bizimle iletişime geçebilir.
Kanalizasyon Ustası

Kanalizasyon Ustası

Profesyonel bir şekilde eğitilmiş kanalizasyonda çalışabilen uzman kişiler veya robotlar tarafından tespit edilerek kayıt altına alınmış olan kanalizasyon sistemindeki çöken, kırılan yerler öncelikli